Haber

Akşener: Katil Netanyahu savaş suçlusu

İYİ Parti Lideri Meral Akşener, İYİ Parti’nin kuruluşunun 6’ncı yıl dönümü töreninde konuştu.

Gazze’de yaşananlara tepki gösteren Akşener, “Katil Netanyahu’nun yanında olanlar bu haksızlığa, soykırıma, zulme ve zulme derhal son versin. Türkiye’yi yönetenlere sesleniyorum; miting yapmak iyidir, Keşke bir hafta önce yapsaydınız, iç politikanın malzemesi haline geldi.” “Bunu Türkiye’ye getirmek günahtır, ayıptır. Türkiye’nin sağduyulu bir şekilde Gazze zulmüne son vermesini sağlamaktır.”

Meral Akşener, “Bu ülkede bizi ABD ve İsrail’in yanında konumlandırmaya çalışan ahmaklar. Sizin yönetiminizdeki Uygurlar hakkında konuştuğum için bu ülkede Çin Büyükelçisi tarafından tehdit edilen tek kişi benim. onların sesiyim.”

‘BİZ KİMSE GİBİ KOLTUK DÖŞEMELERİ GİYMEDİK’

Partisinin kuruluşunun 6’ncı yıl dönümünü kutlayan Akşener, “Biz büyük bir aileyiz ve dağılmamızı, parçalanmamızı isteyenlere rağmen 6 yaşındayız. Bizden sinmemizi, pes etmemizi bekleyenlere rağmen biz 6 yaşındayız. Bugün buradayız, 6 yaşındayız. Kolay bir 6 yıl geçirmedik. Bazıları gibi ortalıkta yatmadık. Ülkemizi her köşede bırakıp gittik.” “Etrafta dolaştık. Bazı insanlar gibi koltuk döşemelerini yıpratmadık. Kalkınca oturabileceklerini düşünerek hiç kalkmadılar. Bazı insanlar gibi kendimizi cam köşklere kilitlemedik. Milletimiz bazı insanları sever” dedi. (HABER MERKEZİ)

haber-sincik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu